In a Sign of Bloody Rose III Special END

3. prosince 2015 v 22:21 | Sumiya |  In a Sign of Bloody Rose

Sedím u stolu, a prohlížim si knížku, kterou mi přinesl Alicio. Prý bych se měl přestat válet, a aspoň si něco přečíst, když už nechci zabíjet. Je sice skvělý, že se o mně takhle stará, ale všichni z jeho družiny mají dovolenou, on sám se valí v posteli nebo na pláži, případně trávníku, a já musim číst, uklízet, vařit, prát a dokonce s nim musím mít ob den sex……Nemusel bych to všechno dělat, kdybych neprohrál sázku s Yasu-sanem. Měl to dokonale promyšlené. Dokonce se mě slušně zeptal. Vsadili jsme se, že si za běháme, a kdo bude rychlejší, a první v cíli, dá tomu druhému úkol, který bude provádět celou dovolenou. Bez odmlouvání jsem přijal. Samozřejmě, že ten zmetek využil svých schopností, a na stokrát mě porazil. A proto, musim dělat Aliciovi hračku, a vyplnit mu vše, co chce. "Elie!" Neee…..ještě neeee…. "Ano?" Zavolám nazpátek. "Pojď sem." *Zadrkotal zuby, a oklepal se. * "Ano, už jdu." Řekl jsem poraženě, a přešel k němu. Mile se na mě usmál, a já se začal bát, co má v plánu. "Co stojíš, jako tvrdé Y. Posaď se vedle mě, šup!" Poklepal si na místo vedle sebe. Jen jsem kývl, a posadil se vedle. "Co potřebuješ?" Zašeptal jsem v doufání, že se po mě nevrhne. "Co? Nic. Chci být s tebou. Pořád jenom pracuješ, a to jsem tu dovolenou zařídil extra kvůli tobě, miláčku." K-k-k-k-k-kvůli mně?! Tak to nevěřím!!! Ale nahlas jsem to radši neřekl. Najednou mě objal okolo ramen, a přitiskl si mně k sobě. "A-alicio?" Vykoktal jsem nejistě, a chtěl se odtáhnout. Jenže, Alicio si prostě nedal říct, a rovnou si mě vzal na klín, a objal mě okolo pasu. "Nikam." Zazněl jeho hlas takovým tónem, kterému se nedalo odporovat. "Ano." Odpověděl jsem potichu, a nechal ho, ať si dělá, co chce. Kupodivu, mě nezačal nějak provokovat, a dráždit, ale já sám jsem cítil potřebu, že ho chci obejmout. Proto jsem se na jeho klíně otočil, a ruce mu obtočil okolo krku. "Změnil jsi názor?" Optal se mě, a taky mě objal. "Hmmm, asi jo." Zamumlám potichu, a obličej mu zabořim do ramene. "Haah, nepůjdeme se projít?" Optal jsem se ho, a políbil na tvář. "Jestli chceš, tak klidně." Když dořekl poslední slovo, vytrhl jsem se, popadl ho za ruku, a vytáhl ho z pokoje na chodbu, a z chodby ven, kde krásně svítilo slunce. "Wow, je nádherně!" Zajásal jsem, a začal se usmívat jako sluníčko.
"Kam-"
"Na pláž!!" Než to stačil doříct jsem ho už táhl na vysluněnou pláž, kde byli ostatní u bazénu. Hned jak nás zahlídli, nám zamávali. Kroky jsem tedy stočil k nim, a zastavil se až tehdy, kdy jsem omylem vystrčil Alicia do bazénu. Ale že to byl šok. "P-promiň, já to neubrzdil…." Začal jsem se omlouvat Aliciovi, ještě když byl ve vodě. "Elie……." Zavrčel nebezpečně. To jsem pochopil jako znamení, a bral krovky na ramena. Proběhl jsem okolo ostatních a chtěl se někam schovat. Ale Yasu-san mě chytl, a držel tak dlouho, dokud se Alicio nedostal z vody. T-to špatně dopadne. Když byl Alicio přede mnou, chytl mně za bradu, a podíval se mi do obličeje. J-já se bojím. Najednou mě vzal do náruče, a šel k bazénu. "N-ne! P-prosím, ne-nedělej to! P-prosím!!" Začal jsem prosit, a chtěl se vyprostit z jeho náruče, ale marně. Když byl u bazénu, bez citu mě do něj hodil. "Hyaaaaaa!!!!!!!" Zapištěl jsem, jelikož to bylo ledový jako Severní ledový oceán. Snažil jsem se co nejrychleji doplavat k břehu, ale nešlo mi to. Moje tělo bylo z toho výpadu tak v šoku, že jsem zapomněl, jak se dokonce plave. Alicio si toho pravděpodobně nevšiml, jelikož byl už v tahu. Pomalu mě opouštěla síla, jak cítil, jak se propadám do hlubin, doslovně.
"Co mu to tak trvá?" Řekl jsem, a vrátil se k bazénu. "Elie!!!" Zakřičel jsem, a do bazénu skočil za ním. Vytáhl jsem ho nad hladinu, a on začal hned kuckat, a vykašlávat vodu. Vytáhnu ho z vody. Všichni na mě a na něj koukají překvapeně. "On neumí plavat?" Optá se Yasu. "Samozřejmě že umí!" Vyštěknu po něm. Pomalu se začne přicházet k sobě, a ještě párkrát vykašle vodu. "Elie, jsi v pořádku.?" Optám se starostlivě. "Um, j-jo…." Zasípe, a znovu se rozkašle. Po nějaké chvíli, se uklidní, a vrátí se do normálu. "Ty neumíš plavat?" Optá se ho hned Yasu. To je ale kus dementa. "U-umím…plavat…..ale…dostal jsem šok z tý ledový vody, a prostě…..se mi to nějak vykouřilo z hlavy…" Zamumlá, a víc se ke mně přitiskne. "Hah, mi už půjdeme." Řekl jsem, a spolu s Eliem v náruči se vydal na náš pokoj. Ale ještě před tím, jsem se ještě otočil. "Jestli se ožerete do němoty, a budete si myslet, že jsme na planetě Mars, tak vás všechny zaškrtim! Je vám to jasný?!" Jenom zakývali hlavou, a já konečně odešel. Když jsem došel do pokoje, Elieho jsem pořádně osušil, a převlekl jeho i sebe do čistého a suchého oblečení. "Ještě jednou mi promiň, Elie…" Zašeptal jsem, když jsme spolu leželi v posteli. "To je dobrý….Tohle se mi nestalo poprvé…" Řekne, a tvrdě usne na mé hrudi. Nevím proč, ale hrozně mi připomíná kotě.
Pomalu jsem otevřel oči, a zjistil, že ležím na Aliciovi, který si to pravděpodobně užíval. Když si uvědomil, že jsem vzhůru, začal mě hladit po zádech, bocích a pasu. "Jak pak ses vyspal?" Optal se mně s úsměvem. "Celkem dobře, ale ty ruce…" Poukázal jsem na jeho ruce, které mi mnuly hýždě. "Co? Nic s nimi nedělám." Usmál se nevině. Nahodil jsem poker face, a pokusil se mu vyvlíknout. Samozřejmě, že marně. Alicio se mě držel zuby nehty, jako bych mu měl navždy odejít. "Alicio~ Pusť mně. Nejsem zvědavej na ty tvoje výlevy a choutky!" Plácl jsem ho po ruce, která zamířila pod mou, respektive jeho, košili. "Ale no tak~ Slíbil jsi mi to…" Ugh! No jo! Ta sázka! "Dobře…" Řekl jsem poraženecky. Jenom se perverzně usmál, a převalil mě pod sebe. Něžně mi rozhrnul košili, a začal mi o pečovávat mou citlivou kůži na krku.
Oblízl jsem mu krk, a začal se posouvat níž po jeho hrudi. "Hmm, miláčku, tvá kůže chutná jako ovoce." Zamumlal jsem, a jemně se zakousl do jeho bradavky. Překvapeně vykřikl, ale hned si zakryl pusu rukama. Pousmál jsem se, a posunul se k jeho vzrušenému klínu. Odhalil jsem ho, nejdřív oblízl špičku, a pak ho celý pohltil do úst. Elie už nevydržel, a začal sténat, a to docela nahlas. Zase jsem se usmál, a pokračoval dál v činnosti. Rukou jsem sklouzl k jeho otvoru, a začal do něj pomalu pronikat. Elie si toho ani nevšiml, a tak jsem do něj pronikl dalšími. Pohyboval jsem v něm prsty, a Elie sténal, a přirážel oproti mně. Z toho jsem usoudil, že je připravený, a tak jsem z něj vyndal prsty, a vnikl do něj svým údem, který byl tvrdý jako kámen. Oba dva jsme slastně zasténali, a já se v jeho nitru začal pomalu pohybovat. Elieho steny se stupňovali s každým dalším přírazem, dokud nevyvrcholil. Ani já nebyl pozadu, a několik minut po něm taky vyvrcholil. Ještě chvilku jsem si užíval jeho úzké, a horké nitro, než jsem z něj vystoupil, a lehl se vedle něj. Hned se ke mně přitiskl. "Tak, líbilo se ti to?" Optal jsem se ho, a i když jsem mu do tváře neviděl, věděl jsem, že je rudý, a panikaří. "No? Já pořád čekám…" Protáhl jsem, a uchopil ho za tvář. "J-Jo…" Kníkl potichu, že jsem ho pomalu neslyšel. "Víc nahlas." Přiblížil jsem se k jeho nosu, a dotkl se ho tím svým. "Jo…L-Líbilo!" Vkřikl. "To je lepší." Usmál jsem se. Najednou se ozvala nějaká rána za dveřmi, a sborové "JO!!" Vstal jsem, a oblékl se. Košili jsem si nechal rozepnutou, a vydal se ke dveřím. Když jsem je otevřel, byl jsem překvapený. Claude, Claudio, Yasu a Taka, stáli před pokojem, a o něčem se vesele bavili. Zachytil jsem akorát "Vyspali se spolu!", "…řekl to nahlas!" a "Alicio musí být šťastný!" Z toho se mi rozcukal koutek, a okolo mě se objevila vražedná aura. Elie si radši zalezl pod deku, aby se na to nemusel dívat. Přešel jsem k nim, a založil si ruce na prsou. "Já vám dám, že musí být Alicio šťastný!!" Zakřičel jsem. Všichni se na chvíli sekli, podívali se na mě, a pak začal zdrhat. "To vám jen tak neprojde!!" Zakřičel jsem, a vyběhl za nimi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Blanche Blanche | Web | 17. prosince 2015 v 11:27 | Reagovat

Ja konec jeste nechci TT_TT

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama