My Sweet Scandal S1 Kap. 1

3. prosince 2015 v 22:01 | Sumiya & Sakakibara |  My Sweet Scandal


Vyšel jsem ze svého bytu, a šel do své práce, jako obvykle. Dnes se tam obzvlášť těším, protože mi můj redaktor, Masato Shii, dal nabídky rozhovorů, které bych měl provést. Jak jsem nad tím přemýšlel, narazil jsem do sloupu. "Ugh!" Chytl jsem se za čelo a odhrnul si své hnědé vlasy. Všichni se na mě podívali jako, na vraha. Chvíli jsem jen tak seděl, pak se rychlostí blesku postavil, a tou samou rychlostí běžel do práce. Krucifix! Kvůli mým myšlenkám, tomu sloupu a těm lidem přijdu pozdě do práce! Doběhl jsem před velkou budovu s nápisem 'MINASAWA s.r.o.', vydýchal se, a podíval kolik je. 07:45?! Musim hnout! Na konferenci mám být 08:00! Vběhl jsem dovnitř a šel ke schodům. Deváté patro. To bude zajímavé, když nefungují výtahy. Pevně jsem stiskl tašku a dal se do běhu. V sedmém patře jsem už umíral. To dáš! Povzbudil jsem se, udělal divný, opravdu, hodně divný výraz a dal se znovu do běhu. Do svého cíle jsem doběhl dvě minuty před začátkem. "No konečně! Už jsem myslel, že nedorazíš." Přešel ke mně můj redaktor. "Co se stalo? Obvykle pozdě nechodíš." Z tváře mu zmizel úsměv a zatvářil se ustaraně. "Ale, jenom jsem naboural do sloupu a pak jsem běžel 3km+9 poschodí až sem. Jinak se nic zvláštního nestalo." Usmál jsem se na něj. Úsměv mi oplatil. "Takže, přichytal jsem ti tři slavné osoby. Slavný spisovatel Kaito Awasama," Podal mi jeho složku. "profesionální tenista, Masato Yusuke," Podal mi další složku. "a poslední, špičkový fotograf, Itsuki Horai." Podal mi poslední složku. Posadil jsem se a začal jsem si o nich číst. "Tak, s kým začneš?" Trochu jsem sebou cukl a zamyslel se. Podle toho, co je tu napsané, je Masato-san arogantní, Itsuki-san je moc veselý….. "Hmmm, Awasama-san." Vrátil jsem mu zbývající dvě složky. "Dobře. Zítra ráno, sem zase přijď. A ne že přijdeš pozdě!" Pohrozil mi a já přikývl. "Můžeš jít." Otočil jsem se, a chtěl odejít. "Počkej!" Zastavil jsem a otočil se. "Tohle," Dal mi do rukou štos papírů. "tohle, prosím, dej Akině." Usmál se na mě a já v klidu odešel. Sešel jsem schody do čtvrtého patra a hned šel za Akinou. "Hah! Akina!" Zavolal jsem na ni a rozběhl se. "Riki, co potřebuješ?" Usmála se na mě. "Tohle ti posílá Shii-san." Podal jsem jí papíry.
"Díky. Teď se dej do práce. Až to budeš mít, můžeš jít domu."
"OK." Usmál jsem se a šel si sednout ke svému stolu. Vzal jsem si propisku a začal vyplňovat formuláře. Po třech hodinách jsem to všechno dodělal. "Hah, konečně!" Vstal jsem a vzal všechny formuláře.
"Akina, kde je Shii-san?"
"Měl by být v devátém patře." Vykulil jsem oči. Sklopil jsem hlavu a vydal se ke schodům. Udělal jsem jeden krok do schodů a už jsem ležel na zemi. "Um." Začal jsem se vyhrabávat z tuny papírů. "Jsi v pořádku?" Zaslechl jsem nějaký milý, ale chladný hlas. "Jo, jo. Jsem v pořád….ku." Podíval jsem se na toho muže, a vynechalo mi pár srdečních úderů. Naklonil se ke mně a mě zrudly tváře. "Omlouvám se." Zašeptal tajemně. "T-To je…v pořádku." Sklopil jsem svou rudou
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama