My Sweet Scandal S1 Kap. 4

3. prosince 2015 v 22:04 | Sumiya |  My Sweet Scandal

Ucítil jsem jemný dotyk na rameni. Pomalu jsem otevřel oči, a rozeznal Kaitovu tvář.
''Spal si jako šípková Růženka, už sem si myslel že tě budu muset odnést do postele.''
"Cože? My tu budeme.....i spát?" Zazíval jsem ospale.
"Jistě."
"Tak to mě do té postele odnes, můj šlechetný princi." A hlava mi znovu padla únavou. ''Jak si žádáte výsosti.'' a dal se do kroku. "Jsi tak milý. Budeš se mnou dneska obývat jednu postel." Spíš než jako otázka….to asi vyznělo jako rozkaz. Oba dva jsme si lehly na obrovskou a zároveň měkkou postel.
"Kaito~ obejmi mě~"
''Kaito? Kaito!'' než sem se však nadal, usnul dřív než já. Tak sem ho objal já, když né on, tak já. A oba jsme spali. Ráno jsem se probudil dřív než Kaito.....a na zemi......Kaito byl přes celou postel. ''Sakra, ten Kaito!'' zanadával jsem potichu. Vylezl jsem zpátky na postel, a shodil ho na druhou stranu, až to zadunělo. ''OW'' vykřikl a rychle vstal. "To bylo jako za co?!" Vykřikl, a mnul si zadek…..vypadalo to dost divně. ''Promiň, ale válel ses po celé posteli!'' vlepil sem mu to. Jenom se začervenal a nic neříkal. ''Kolik je hodin? '' optal sem se ho. "Hmmm….10…..30…." Zahuhlal, skoro jsem mu ani nerozuměl.
''Nahlas!''
"10:30!!!" Zařval, až jsem skoro ohluchl.
''Waaa dobře, dobře!''
"Půjdeme na….ehm…..počkáme na oběd?" Podrbal se Kaito na zátylku. ''Ok'' řekl jsem klidně. Kaito si mě začal prohlížet, jako bych byl ze zlata…..jaký perverznosti se mu zase honí v hlavě?! No nic, nebudu to nějak řešit.
"Ehm, Kaito, nechtěl by ses čirou náhodou obléct? Teda, aspoň kalhoty."
''ah jistě málem bych zapomněl'' čapnul kalhoty a začal si je na sebe oblékat. "Kaito….Na co zase myslíš?" Pozvedl jsem obočí. ''cože ? na nic'' řekl zmateně. "…." Nic jsem na to neřekl. Pane bože! On mě tou perverzností nakazil!! Řekl sem si v duchu, když sem si uvědomil že se koukám na jeho polo zapnutý poklopec.
"Riki….na co myslíš?"
''E-eh, já? Na nic!'' vykřikl jsem a běžel jsem do koupelny. Ale zapomněl jsem zamknout. ''Riki ?'' slyšel jsem Kaitův hlas ve dveřích. Otočil jsem se, a málem se udusil svými sliny. O-On je tak sexy!! ''Riki co se děje? A proč tolik slintáš?! Vydrž, donesu ti vodu.'' Jen jsem pozoroval jeho hezké pozadí…. a pak sem teprve vyšel z koupelny. "Na, tady je ta sklenice s vodou." Usmál se na mě. ''D-Díky...'' Vykoktal jsem. Stydim se za sebe. Myslel jsem, že jsem uke. ''Já...'' řekl jsem potichu. "Ano?" Odpověděl mi Kaito s úsměvem. '' Půjdu trochu na vzduch.'' Podíval jsem se na něj a pak odešel. "A-Ale…." Než to stačil doříct, byl jsem na balkóně. Pak ale někdo zaklepal na dveře, byl to správce, poprosil nás, jestli bychom mu nepomohli něco odnést ze sklepa, že by to sám nezvládl.
"Oh! Moct rádi vám pomůžeme. Ale Kaito se musí nejdřív pořádně obléct."
''Jistě počkám na vás v hale.'' Usmál se na nás, a odešel. V tu ránu, jsem Kaita bleskově oblékl. Myslím, že to asi ani sám nepostřehl. ''Oh děkuju Riki.'' Usmál se na mě….s lehce narůžovělými tvářemi. A nemůžu uvěřit, že tenhle pedofil je uke, pomyslel jsem si. "Riki? Jsi při smyslech?" Zamáchal mi rukou před obličejem, a já sebou trhl. ''Jasně, jdeme!'' zatáhl jsem ho za ruku. Nic neříkal, a poslušně šel za mnou. Je jako pes. Dorazili jsme do haly, kde na nás čekal správce. "Tak, s čím potřebujete pomoct?" Optal jsem se ho s úsměvem. Řekl nám, že potřebuje pomoct s nějakými starými věcmi ve sklepě, prý to pro vlastníka tohoto zámku je moc cenné. A taky nám povyprávěl o tom, že tam zemřeli 3 lidé, ale to už je prý dávno. Kaito se s toho strachy oklepal. A abych se přiznal já taky. Ale Kaito se podle všeho bál víc než já. Skoro mu stáli vlasy na hlavě. Když nám ukázal sklep, ty vlasy se mu opravdu postavili.
"K-Kaito? J-Jsi….v pořádku?"
''Ehehe j-jasně!'' Vykopl ze sebe. Za chvíli opravdu zakopl, a natáhl se…..spolu se mnou.
''Kaito, si opravdu v pořádku?''
"T-Teď už ne…"
"Co? Kam tím míříš?!" Vyjekl jsem.
"Mám naraženou kostrč!" Pozvedl jsem obočí. To je lama! Ale zároveň mi to přišlo roztomilý. ''Vstávej Kaito.'' Řekl jsem lehce posměšně, a pomohl mu na nohy. Ublíženě mě propaloval pohledem, až jsem se musel smát. ''R-Riki...'' zamumlal s vyděšenou tváří. "Hmmm?" Usmál jsem se na něj, a když mě předběhl, jsem ho plácl přes zadek, až vyjekl.
''Ej Riki… co to s tebou je…?''
"Nic~ To jen ty se chováš jako uke…." Usmál jsem se na něj rošťácký. ''Ale ty se chováš jako Seme." Když to řekl, dívali jsme se na sebe nevěřícně pohledem. "No, asi bychom měli jít dál, než se znovu natáhneš." Kývl a dali jsme se zase do kroku. Pomalu jsme prošli okolo visící kostry, a Kaito se mohl strachy podělat. A to jsem myslel, že je odvážný. ''Kaito klid nevšímej si toho.'' Utěšoval sem ho. Jenom kývl, a více se na mě nalepil. Myslím, že se tvářím, jako zvrhlí stařík…. Opravdu nechci dopadnout jako můj dědeček. "Whaaaaaaaaaa!!!" Zakřičel Kaito, a vytrhl mě z myšlenek. Podíval jsem se na něj, a div mi do náruče neskočil. ''Sakra Kaito co se děje?!'' Vyjekl jsem. Jenom ukázal prstem do tmy, a radši se za mě přikrčil.
''E-eh Kaito, kam zmizel správce...?''
"M-myslíš……že já to vim….?"
''N-Noták, hah to... to není vůbec vtipné.'' Řekl jsem do tmy. Ozvalo se jen nějaké zařinčení, a z tmy se vykutálel kbelík. A Kaito se za mně ještě víc přikrčil. ''Waaaa! '' vykřikl mezitím.
"Kaito! Prosim tě přestaň křičet!"
"P-promiň…..já jen…strašně se bojím…." Zakňučel potichu. ''Jestli tě to uklidní, také se bojím'' řekl jsem. ''A-Ale to mě vůbec neuklidňuje!" Zavrčel na mě. Povzdechl jsem si, a nastavil mu ruku. ''Huh?'' Jen jsem protočil oči, a chytl ho za jeho ruku. "Aby ses tolik nebál, a měl jistotu, že jsem s tebou." Vysvětlil jsem nad jeho pohledem. ''Děkuji Riki, cením si toho.'' pousmál se. Ještě aby ne, pomyslel jsem si, a víc stiskl jeho ruku. Připadalo mi, že se Kaito víc uklidnil. Znovu to zařinčelo, a tentokrát jsem se lekl i já, a tak jsme se k sobě s Kaitem přilepili, a chytli se za obě ruce. ''R-Riki myslíš, že to přežijem?'' stiskl mou ruku pevněji. "N-Nevim…." Řekl jsem popravdě.
'' A vůbec musíme n-najít správce a to rychl-''
''Kaito!'' když jsem zakřičel jeho jméno opět ležel na zemi... "Jsi v pořádku?" Sklonil jsem se k němu, a pokusil se mu pomoct vstát. Ale nešlo to za prvé: je Kaito těžký a za druhé: Si nejspíš něco zlomil…. ''Kaito můžeš vstát?'' Optal jsem se starostlivě.
"N-Ne…."
''Bolí tě něco?''
"Noha…" Zaskučel. ''Sakra kde je ten správce když, ho nejvíc potřebujem!'' začal jsem hlasitě nadávat, až z toho vznikla ozvěna.
"Riki, prosím tě nekřič….nějak se odsuď, dostaneme."
''Ano, nějak ... tak mi sakra řekni jak!''
"Tak jdi třeba nazpátek, a zkus někoho najít!"
''No ale...''
"Žádný ale! Já to tady chvilku sám vydržim…"
''Je tu problém...''
"J-Jaký?" Vykoktal zoufale. ''Je tu tma jak v prdeli takže hovno vidím!'' Vykřikl jsem, až sebou Kaito trhl. "Na, vem si můj telefon." Podal mi svůj telefon. ''Kaito máš vybitou baterii…'' řekl jsem nervně. "Tak….tak….ehm…" Začal přemýšlet.
''Kaito ?''
"C-Co...?"
''Na co ti teď konkrétně šahám.. ?''
"Heh!! T-To…j-je…eh!" Cítil jsem jak se Kaitova část těla postavila a začal sem být vzrušený. "T-To chce…j-ja-ko…..t-tady…?" Vykoktal a když byla tma, jsem si jistý že je rudý až za ušima. ''C-Co ... jistě že n-ne co to p-plácáš !'' Vykoktal jsem, a ruku stáhl. "Tak, můžeme se zkusit dobelhat aspoň na jiné místo? Tady je to děsivý…" Když se ale Kaito chtěl pohnout, hned jsem si na něj lehl. "Riki?! C-Co to děláš?!" Vypískl překvapeně. ''Udržuji si tě'' řekl jsem klidně.
"Udržu- cože si mě?! Proč?!"
''Hehe'' zasmál jsem se perverzně. "R-Riki……?" Řekl vystrašeně Kaito. Z toho tónu jsem se musel znovu zasmát……''Pššt šetři si hlas, heh.'' Zasmál jsem se, a políbil ho rty. Rukou jsem ho začal hladit po hrudi, a pomalu mu rozepínal košili. Když jsem jí rozepl, jazykem jsem přejel přes jeho hruď až k lemu kalhot. Rozepl je, a Kaita jsem si následně přetočil na břicho. Kalhoty a spodní prádlo jsem mu sundal ke kolenům, aby nepřekáželi. Kaito se nepatrně klepal. "Proč se klepeš?" Zašeptal jsem mu do ucha. "Ze zadu jsem ještě panic! Proto!" Vyštěkl depresivně. "A proč- mnh." Než to stačil doříct, strčil jsem mu do pusy dva prsty. Začal jsem si hrát s jeho jazykem. "Pořádně je nasliň, ať tě to nebolí." Zašeptal jsem a políbil ho na krk. Jeho jazyk si začal hrát s mými prsty, až jsem myslel, že je chce sníst. Vytáhl jsem prsty z jeho úst, a pomalu začal jeden zasouvat do jeho nitra. Byl opravdu úzký a horký. Prstem jsem začal pomalu pohybovat a Kaitovi se z toho zrychlil dech. Pomalu jsem do něj zasunul i druhý prst, a ty jsem začal zasunovat hlouběji a taky je roztahoval od sebe. "Mmh…." Kaito se snažil drtit stény, které se draly z jeho hrdla. Když byl dost roztažený, vytáhl jsem z něj prsty, a rozepl si své kalhoty. Začal jsem do něj pomalu vnikat, tak abych mu neublížil. "Aaah…R…Riki…mmmh…" Zasténal, když jsem se v něm trochu pohnul. Pomalu jsem se v něm začal pohybovat. Čím rychleji jsem přirážel, tím se stupňovali Kaitovi stény. Kaito vyvrcholil, a jeho nitro se tak stáhlo, že jsem to nemohl vydržet, a tak jsem vyvrcholil. Chvíli jsem v něj zůstal, a pak jsem z něj vystoupil. Zapl jsem si kalhoty a to samé jsem udělal u Kaita. "Jsi v pořádku?" Jen kývl a otočil se na záda.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama