Tonight Kap. 2

3. prosince 2015 v 18:54 | Sumiya & Sakakibara |  Tonight


Laito

Bylo horko… Nemůžu dýchat… Zajímalo by mne, co dělá Takuto. Od té doby, co jsme spolu, se mnou Ayato nemluví.
Laito šel do kuchyně a našel flašku se sakém. Chvíli váhal, Ale jak se napil, pil a pil až byl večer. Laito byl nejdřív v obýváku. Tam si povídal s televizí. Potom šel za Kanatem, že mu přinesl panenku, a nakonec skončil oblečený ve sprše se sakém v ruce a zpíval:
I got Hangover ooh
I've been drinking too
Much for sure

Tohle si zpíval furt do kola. Najednou se otevřely dveře od koupelny, a dovnitř vešel Takuto, Laito si toho všiml.

Takuto

Otevřel jsem dveře od koupelny a u hlavy mi naskočil otazník. Stál ve sprše, zpíval si a v ruce držel flašku se saké. "L-Laito. Co tu děláš?" Přišel jsem k němu a chtěl jsem mu vzít flašku, ale on mě zatáhl pod sprchu a objal mne okolo krku. "Takuto-chan. Nádherně voníš…" Řekl to a začal mne provokovat. "L-Laito…jsi opilý. A ta voda je studena!" Vyjekl jsem. Laito mi odpověděl, že ho to nezajímá, že si hrát. "Tak dobře. Ale prosím tě, vypni aspoň tu vodu." Zakňučel jsem. Laito vypl vodu a položil flašku. "Arigato, Laito-sanpai." Usmál jsem se na něj a on se jaksi zasekl. Do něj bych to asi neřekl, ale, zrůžověli mu tváře? Já a Laito jsme byli beze slov, blížili jsme se tvářemi k sobě ale na jednou někdo v trhl do koupelny…Ayato?!

Ayato vytrhl Laita ze sprchy a Takuto tam stál sám.
"Laito…" Řekl jsem smutně a vylezl jsem ze sprchy. Svlékl jsem se, utřel se a převlíkl mezi tím co Ayato táhl Laita dál ode mě.
Laito, protože byl opilý, tak usnul. Ayato ho odtáhl do pokoje a Takuto byl na cestě za Laitem.

Chci být s Laitem. Ayato ho určitě zatáhl k sobě do pokoje. Co mu chce asi udělat? Abych se přiznal, miluju ho.

Takuto našel Ayatovo pokoj a rozrazil dveře.

"Laito!" Zakřičel jsem a rozeběhl jsem k posteli, na které ležel Laito. "Nesahej na něj!" Zastavil mne Ayato. "Nemáš právo být sním, ty děvko!" Zakřičel na mě, až jsem spadl. "Ne…" Zašeptal jsem. "Co?" Zarazil se. "Ne." Řekl jsem znovu trochu víc nahlas. "Já…nemám…právo?" Pohlédl jsem na něj. "Jo, ty nemáš právo!" Vyštěkl. "Ale t-" "Mě to nezajímá!" Skočil mi do řeči. " To on si mě sem sebou zatáhl a vyspal se se mnou na stromě! Byl, a dokonce je na mě hodný! Dokonce vypl vodu, když jsem ho o to poprosil! A za tu krátkou chvíli jsem si uvědomil, že ho miluju! A jemu to připadá stejné! Smiř se s pravdou, Ayato-sanpai…" Pohlédl jsem na něj a když jsem si uvědomil, co jsem řekl, zrudl jsem a dal si ruku před pusu. "P-Páni, na to, že jsi mne při první setkání ani nepozdravil, hubu si umíš rozjet pořádně." Pousmál se. " Já…taky Laito miluju. Ale on miluje tebe. Takže, vám nechám volnou cestu." Rychle změnil názor. Usmál jsem se na něj. Přešel k posteli, vzal Laita do náruče, přešel ke mně, hodil si mne přes rameno a zamířil někam z pokoje. "Kam…jdeš?" Řekl jsem trošku vystrašeně. "Do Laitova pokoje." A na to jsem ležel v Laitově posteli s přilepeným Laitem na hrudi. Protože jsem byl dost unavený, hned jsem usnul. A Laitova vůně tomu dopomohla- měl jsem erotické sny Laitem. Druhý den jsem se pobudil vzhůru nohama a měl jsem v puse mrkev. "Uumm." Zamumlal jsem, a viděl jsem, jak se Laito směje. "Hah. Ty moje Královno, dovol mi sníst tu mrkev s tvých úst." "Tag dobge." Ježiši. Si kopu svůj hrob. Naklonil se na de mě, otevřel ústa a zakousl se do mrkve. Cítím, jak se mi hrne krev do obličeje a mě rudnou tváře. Laito, přežvykuje…přežvykuje a zase přežvykuje… když dožvýkal, zase kousl do mrkve, až se jeho rty dotýkají mých, zavřel jsem oči, a čekal, co bude dál. Jak cítím, nemá v plánu se obličejem vzdálit od mého. Pomalu otevřu oči a on….má zase rudé tváře! Kouká na mě zastřeným pohledem a asi má v plánu mě znovu ojet. Vzdálil se od mého obličeje a vytrhl mi mrkev z pusy. "Auu!" Ale to fakt bolelo! Mohl být jemnější. A jak mi vytrhl tu mrkev z pusy, poranil mi horní ret. A mě po bradě začala téct krev. Laitovi se rozzářila kukadla, a než jsem se naděl, měl jsem ho přisátého na krku. " L-Laito…" Snad nemá v plánu mě zabít….Za nějakou chvíli se odtrhl, a pohladil mne po vlasech. "Nemám v plánu tě zabít, Královno. Tvoje krev chutná jako….čokoláda." Olízl mé rty a začal mne líbat. Jazykem se dobýval skrz mé rty. "Ummm…Laito!" Uhh povedlo se mi ho odstrčit. " Už jsi vystřízlivěl?" Hodím po něm pohledem a on se 'usměje' a přikývne. "Proto mě chceš znovu přefiknout, protože jsi nadržený?" Laito…zajímalo by mě…co si myslí…Podíval jsem se na něj s otázkou napsanou přímo na tváři.

Laito: Co mu mám říct? Jeho sladká krev…a teď i jeho pohled…udělám, co mi radí instinkt.
Pomyslel si. Laito Takuta svalil na jeho postel a začal ho osahávat…Takuto se silně bránil a vrazil mu facku, ale s Laitem ti nic neudělalo.

"Nešahej na mě! Přestaň! Slez ze mě!" Vykřikl jsem. "Přestaň se vrtět! Víš, že nás Ayato sleduje?" Řekl to a perverzně se usmál.

Takutovi se zježili všechny vlasy na hlavě. Vtom se rozrazily dveře a v nich stál Ayato. "Chci vás ojet!" Ayato si představoval jak tam Kanato souloží s medvídkem, Jak Shu poslouchá písničky a honí si ho… Jak Reiji se k nim přidal a jak Subaru souloží s Ayatem. Z jeho myšlenek ho vytrhl Takuto, když mu skočil okolo krku, a ústy naznačoval, aby mu pomohl. Ale jaksi mu nedošlo, že Ayato je stejně perverzní jako Laito. Laito se pousmál na Ayata a on jenom naznačivě přikívl. A Takuto si pomyslel: A to je v pytli. Laito objal Takuta ze zadu, a Takuto začal panikařit. Od Laita mu to nevadí, ale od Ayata?! Než si to domyslel, ležel v posteli. Ayato si stáhl kravatu a svázal mu ruce nad hlavou. Laito začal Takutovi svlékat košili a Ayato mu rozepínal kalhoty. "Ne…já…Proč?" Zakňučel Takuto. "Protože." Odpověděli sborově a Ayato ho začal uspokojovat rukou. Laito se vrhl na jeho bradavky. Doslova ho do nich štípal a tahal za ně.

Takuto

Myslím, že ti dva se na mě dohodli. Laito, OK, s ním sem se smířil. Ale Ayato?! De z něj strach. Já mám strach! Právě teď mi dělá dobře.

Ayato se sklonil k Takutovo údu a pohltil ho do úst. Pohyboval hlavou v pomalém tempu. Laito ho přestal štípat a začal ho líbat na rty.Vpil se mi do rtů a cítil jsem, že můj penis opustil Ayatovu pusu. Na rozdíl od mého otvoru, který je teď opečovávan Ayatovím jazykem. "Aya…Lai…Aah!!" T-Tohle nemyslí vážně, že né? Laito se přesunul k mému údu a začal si s ním různě hrát jazykem. Ayato do mě na ráz strčil dva prsty. Chvilku je ve mně nechal ale pak je surově vytáhl. "Aahh!!" Vykřikl jsem když jsem zjistil, že do mě Laito vniknul. Nijak zvlášť mně nešetřil. Ayato k tomu přilil benzín tehdy, když bez varování strčil svoje mužství do mojí pusy. Podle všeho to Laitovi bylo šumák. "Uumm." Zamumlal jsem. Laito se ve mně začal pohybovat a aby měl Ayato lepší přístup k mým ústům, přetočil mě na břicho. Hlavu jsem zabořil do Ayatova klínu. On vzal mojí hlavu a strčil, zase, svůj penis do mojí pusy. Chytl mě pod ušima za hlavu, a začal sní pohybovat ve svém tempu. Na rozdíl od Laita byl aspoň trošku jemný. Laito přirážel a nehty mi zaryl do boků. Cítím, jak mi z těch ran začali téct pramínky krve. Laito se přestal pohybovat a Ayato přestal hýbat mou hlavou. Oba se perverzně usmáli a než jsem se naděl, jeden se mi zakousl do krku a druhý do mé skoro nechutně ženské nohy. Pomalu cítím, jak ztrácím vědomí na nedostatek krve. Laito se najednou odtrhl od mého krku. Ayato se vzdálil od mého stehna a oba dva se podívali na mou osobu, která padala do tmy….
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama