My Nightmare kap. 4

25. března 2016 v 11:00 | Sumiya |  My Nightmare
Shiko-chan už našla sešit, a opsala již čtvrtou kapitolu této... hodně staré povídky ^^ doufám že vás tím potěšíme, přeji příjemné počtení ^^

Sora

Pomalu jsem otevřel oči a otočil se na bok. V tu ránu jsem ucítil bolest v oblasti boku a zadku. "Uh," Radši jsem se otočil zpátky na břicho. "Dobré ráno, Sora-chan." Zašeptal mi někdo do ucha a já sebou cukl. "Co to...!? Tsubaki ?" Zamrkal jsem na něj. "Jak se ti to včera líbilo?" Chvilku jsem na něj koukal a pak mi to došlo. Na ošetřovně jsem se nechal ojet Lukou. Potom mě odtáhl Tsubaki k sobě domů a ojel mě znovu. Zrudl jsem, a Tsubaki se jen usmál. Nevěděl jsem co říct už si ani nepamatuju Luky výraz když mě připravoval ale když jsem se zamyšleně díval na Tsubakiho tak on mě plácnul přes zadek a já jsem vykřikl bolestí. " Tsubaki! To bolí!" Vyjekl jsem, a ohnal se po něm. "Ale notak, nečerti se." Hodil jsem po něm pohled. "To si piš, že se budu zlobit! Víš, jak to bolí?!" Jenom se na mě blbě usmál, a zakýval hlavou, jako že neví, že to bolí. Díval jsem se na něj zuřícím pohledem, ale nakonec to přešlo. Tsubaki se zvedl a pak mi pomohl, abych se zvedl já. "Díky." řekl jsem ale Tsubaki byl už v kuchyni a připravil snídani:
"Tsubaki-chan! Já neslezu schody."
"To rozchodíš." řekl sobecky.
Zrudl jsem vzteky. "Ty namyšlenej sobče!", zrazu jsem se chytl zábradlí a šel pomalu dolů za Tsubakim říct mu to do očí. Slezl jsem schody a šel pomalu do kuchyně. "Tsubaki!" zařval jsem na celou kuchyň. "Ano?" A okolo něho to začalo mile kvést. Dostal jsem tik do oka a chtěl jsem mu dát pěstí, ale nešlo to. "Ty!" Pomalu jsem k němu přešel a přesně před ním jsem se natáhl. Ale když jsem viděl jeho mírumilovný úsměv, vzdechl jsem. "Zrádče!" Zakřičel jsem mezi zuby. Ale Tsubaki se dál usmíval. "Tak mi pomoc aspoň vstát, když jsi mi nepomohl ze schodů!" Tsubaki kývl a vzal mě do náruče "řekl jsem vstát.." A ukázal jsem na podlahu. Tsubaki mě tedy otráveně postavil na zem a když mě postavil na zem zavolala mi máma. Pomalu jsem přešel ke svému telefonu a zvedl ho:
"M-Mami ?"
"Co si o sobě myslíš, že mi ani nezavoláš a jen tak si zmizíš?! A ještě k tomu ta ruka... kde si teď ?!"
"U... Tsubakiho-chan."
"Ok, ale příště aspoň zavolej!" A típla to. Podíval jsem se na Tsubakiho, který se nenápadně chechtal. Propálil jsem ho pohledem a chtěl mu zase jednu napálit, ale zase jsem to nevychytal, a zase se rozplácl na zem. "Jsi trouba Sora-chan." řekl Tsubaki. "Jo, a ty jsi zrádce!" Vyštěkl jsem po něm, ale když jsem se chtěl nadechnout vrazil mi polibek, který trval 5 minut. "Tsubaki..." Zašeptal jsem. "Furt jsem zrádce?" Podíval se mi do očí. "N-Nevim." Uhnul jsem pohledem. Tsubaki se na mě usmál, a objal mě. "Aspoň něco." Zašeptal mi do ucha. "N-Nevim jestli jsi zrádce... M-Mám tě r-rád!" řekl jsem koktavě. "Já tě miluju. Ale nevím, jestli tvoje rád je stejné jako moje milovat." Pohladil mě po vlasech a zádech. Nekoukal jsem do jeho očí, místo toho jsem koukal na okno, které bylo otevřené. "Tsubaki, půjdeme... za Lukou?" Podíval jsem se na něj. "Hah, tak dobře." Povzdychl si. "A kde je ? Víš to ?" Trochu jsem sebou cukl.
"N-Nevím..."
"Tak půjdeme spolu?" A chytl mě za ruku a vtáhl do pevného objetí. Takhle jsem chvíli zůstali, a potom se připravili na cestu za Lukou. Vyšly jsme ven a daly se do kroku, ušly sme asi 30 metrů od baráku a narazily sme na Luku, který v parku ležel na trávě a sluníčko mu svítilo do obličeje. "Luka!" vykřikl jsem a chtěl jsem za ním běžet ale Tsubaki mě chytl za ruku a nechtěl ji pustit. "T-Tsubaki..." Ale Tsubaki nic. "P-Pusť... mě." Zakoktal jsem se. Ale Tsubaki furt nereagoval. "S-Slíbil jsi mi, že za ním půjdeme." Zakňučel jsem a podíval se na něj. Než Tsubaki stačil zareagovat, ze zadu mě objímal Luku. Tsubaki zrudl vzteky a objal mě ze předu. "K-Kluci?" Zašeptal jsem. "Sora-chan." Zašeptali oba dva. "J-Jde z vás strach. B-Bojím se." Zavzlykal jsem. Oba dva se ode mě odtrhli a políbili na tvář.
"Ty se nás bojíš?" Zeptal se Tsubaki.
"To by to neříkal, ne ?" Odsekl Luku.
"Bez tvého upozornění bych si toho nevšim!!"
"Určitě."
"Drž hubu!"...
"Co pro-"
"Držte huby! Oba dva!" Ticho. Tsubaki a Luka zmlkli a dívali se na sebe zuřivím pohledem. "Nemohli byste se pro jednou přestat hádat? Já vás oba dva miluju, takže se spolu smiřte." Oba dva se na mě dívali podezřívavým pohledem. Až nakonec Luka podal ruku Tsubakimu. Tsubaki chvíli váhal, ale nakonec ho za tu ruku chytl, a přitáhl si ho k sobě, aby ho mohl obejmout. Luka se mu nebránil a taky ho objal. "Výborně." řekl jsem hrdě, a do objetí se přidal. Luka a Tsubaki se pustili a mě vtáhli do objetí mezi sebe. Najednou cítím mraziví pocit na krku. "T-Tsubaki ?!" Tsubaki mě políbil na krk a aby se neřeklo, to samé udělal Luku. "Ahh!" Zasténal jsem, a než jsem se naděl, byl jsem přitisknutý na Tsubakiho, a ten byl opřený o strom. Luka mi zajel rukou pod mou košili. "L-Luka..." Přivřel jsem oči. Tsubaki mi dýchl na ucho a jemně ho zkousl. "Tsubaki!" Zasténal jsem. Tsubaki mi rozepl košili, sundal jí, a ruce přivázal ke stromu. Trochu jsem se kroutil. Luka mě otočil na bok, a stáhl mi kalhoty. Tsubaki si klekl za mě a Luka přede mě. Luka pohltil můj penis a Tsubaki zabořil jazyk do mého nitra. Zaklonil jsem hlavu a nahlas zasténal. Slastí jsem zavřel oči, a mé tváře dostaly odstín rajčete. Trochu se stydím. Ale je to tak příjemné. "V-Víc...!" Zasténal jsem. Oba se ode mě odtáhli, a postavili se proti sobě. "Kámen, nůžky, papír." Zdá se mi to, a nebo si o mě střihli. "Kámen, nůžky, papír." A asi vyhrál Luka. Přešel ke mně, a přirazil. Chvilku čekal, potom dal Tsubakimu nějaké znamení, a on ke mně ze předu přistoupil. "Bude tě to chvilku bolet." Zašeptal mi Luka do ucha. V tu ránu do mě Tsubaki vnikl. "Aahh!!" Zakřičel jsem bolestně. "Sshh." Objali mě. Po chvilce jsem se uklidnil, a oni začali přirážet. Sténal jsem, prohýbal se a nakonec s výkřikem jejich jmen jsem vyvrcholil. Oči se mi sklížily. Tsubaki i Luka ze mě vystoupili, a rozvázali mi ruce. Padl jsem do Tsubakiho náruče, a ucítil jsem, jak pře ze mě Luka přehodil svůj kabát.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama