Pronásledován Démony- Kapitola. 7

7. března 2016 v 15:54 | Sumiya & Sakakibara |  Pronásledován Démony
Tuhle kapitolu už mám napsanou nějakou tu chvilku, ale byla jsem jaksi líná ji vyhrabat, a dokopala jsem se k tomu až teď, takže... snad se bude líbit ^-^

Akuma

Když se mi naskitla ta příležitost okamžitě jsem Shinozakiho ''položil'' na stůl. Než si to však uvědomil začal jsem mu sundávat košili, vypadá tak nevinně a to se mi líbí. "Vypadáš krásně..." zašeptám, a přitisknu své rty k jeho alabastrově bílemu krku, kde mu udělám cucflek. "O-okamžitě.... mě pusť...." Dostane ze sebe těžce. Ale já se nedám, užívám si to. Pousměju se nad jeho výrazem a rukou jezdím po jeho hrudi. Občas zvadim o jeho bradavky, nebo ho trochu pohladim přes kalhoty. Usměju se, když si skousne ret. "hm, líbí se ti to? A popravdě." Zasměju se. Chvilku váhá, ale pak přikývne, že se mu to líbí. Hodný kluk. Když se rozhodnu že mu rozepnu kalhoty, dostanu takový nemilí pocit že někdo stojí mezi dveřmi. Otočim hlavu, a spatřim tam něčí stín. "Tsss, tady si člov- démon nemůže ani zavrzat." Zavrčim. "TY idiote.... vždyť... vždyť jsme v kuchyni...!" Štěkne Shinozaki celý rudý. ''Bud ticho!'' okřiknu ho a hlavou se přiblížím k jeho obličeji. Mám takový pocit že víc rudý snad ani být nemuže. "Jsi roztomilý..." Zašeptám, a chystám se ho políbit, ale vyruší mě zavření dveří. Chvíli je ticho, ale pak do kuchyně přijdou Dante se Sonohokou. "Ale noták...." Povzdechnu si. Oba dva se na nás zadívají. ''Je tu snad něco k vidění!?'' Rozčílím se a slezu ze Shinozakiho. "Nevim jak vy, ale právě jsme viděli začátek porna, že Dante-san?" Ten jen s přihlouplý úsměvem přikývne. "Grrr, Shinozaki! Jdeme do našeho pokoje!" Štěknu, a Shinozakiho si přehodím přes rameno. ''H-hej... počkej..'' žblebtne Shinozaki, ale já si jeho žblebtnutí nevšímám. "Vždycky mi zkazí zábavu..." Zavrčim, a do našeho pokoje vletim jako velká voda. S Shinozakim hodim na postel, a následně si nad něj kleknu. S velkou chutí mu začnu rozepínat halhoty. "P-prosím.... b-buď aspoň... nežný...." zavzlyká, a zakryje si oči rukou. Ne, chci aby se díval. Ruku mu dám dolu. ''Pokusím se'' řeknu. Nahnu se nad jeho klín, a pohltim jeho úd celý do úst. "Aaaaaah...." Zasténá táhle, a prohne se v zádech.

Shinozaki

Je to... je to tak intenzivní pocit.... Skousnu si ret, a prsty zajedu do Akumových černých, ale jemných vlasů. "A-ku-ma...." Zasténám jeho jméno, a pod návalem orgasmu se prohnu jako luk. "Heh, to bylo rychlé...." Zasměje se, a setře si mé semeno z úst. Radši odvrátim tvář na stranu, abych se na něj nemusel koukat. Akuma se znovu uchechtne, a přitáhne si mě k polibku. Nebránim se mu, spíš se mu poddávám. VYvalim oči, když ucítim tlak na svém vstupu. ZAčnu se cukat, a sice marně utéct jeho prstům. To se mi nepovede, a Akuma do mě vnikne jedním prstem. Zavřu oči, protože je to opravdu nepříjemné. "Uvolni se...." Zašeptá mi do ucha, a celé mi ho olízne. Podle jeho pokynu se tedy pokusim uvolnit, a po chvilce se mi to opravdu podaří. Když Akuma pocítí, že jsem se uvolnil, necitelně do mě zastrčí další dva. To už nevydržim, a hlasitě zařvu. Po tvářích se mi valí slzy bolesti. "S-Slíbil jsi.... že-že budeš je-mný..." Zavzlykám, a hystericky se rozbrečim. "Ale noták, neplač." Zašeptá, a setře mi slzy ze tváří. Když mi je setře, sjede rukou k mému přirození, a začne mě uspokojovat. Do toho jemně pohybuje prsty. Už to tak nebolí... spíš víc cítim příjemné pocity. "Už je to lepší?" Zašeptá mi do ucha. RYchle přikývnu, a znovu se udělám. Začnu zhluboka oddechovat. Akuma ze mě vytáhne prsty, a když tak učiní, rozepne si kalhoty, a pomalu do mě vnikne. "Mh!" Dostanu ze sebe. O-ono... ono to nebolí..... ba je to dokonce příjemné... Akuma se začne pomalu pohybovat, a vzhledem k jeho velikosti, a jako že není zrovna nejmenší, naráží do mého citlivého místečka. A pořád a pořád, že to nevydržim, a po pár další přírazech se udělám. Akuma si zvesala dál přiráží, a pořád naráží do stejného místa. "Ahhhh! Víc! Víc!" Zakřičim, a obejmu ho okolo krku. Akuma se uchechte, a zrychlý přírazy. Už zase cítim svůj vrchol... už, už to nevydržim. "Aaaaaaaaaaah!!" Zakřičim, prohnu se v zádech, a znovu se udělám. V tom ucítim, že se ve mě rozlilo cosi horkého. Po chvíli mi dojde co to je, a tak zčervenám. Spolu s Akumou se svalíme na postel, a rozdejcháváme svůj, ja již čtvrtý, orgasmus. Když se trochu seberu, trochu od sebe Akumu odstrčim. z jeho výrazu jde vyčíst, že se mu to nelíbí, ale když se k němu přitisknu, pevně mě obejme. "Byl jsi úžasný...." zašeptám, a taky ho obejmu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama