Láska bolí

2. dubna 2016 v 14:44 | Sumiya |  Jednodílovky Yaoi
Už nevim, co bych k tomu řekla.... no, tak... jen si to užijte ^^
Anime : Kamigami no Asobi
Páry : Hades x Loki, Takeru x Loki
(tato povídka bude pravěpodobně zveřejněna i zde ->yaoi-lover16.blog.cz )

"Balder, Tsukito a já jdeme vyzvednout Yui-san z města. Mohl bys-"
"Mohl bych pohlídat Hadese, aby se nepřetahoval, ale co za to dostanu?" Skočil Loki Apollonovy do řeči. "Hmm…Hřeben?" Zkoušel Tsukito s Poker Facem. "Ie." Odpověděl Loki. "Co takhle jahody?" Zeptal se s úsměvem Balder. "Hmm…to zní dobře…ale ne." Zazdil ho Loki. "Ach Loki!… Chceš čokoládu?" Podíval se na něj Apollon. "Kde je Hades?" A všichni hned věděli, že chce čokoládu. "Tos to nemohl říct dřív!!!" Vykřikli Balder a Apollon sborově. "Haha…Warui. Nemohl jsem si pomoct. Zatím a pozdravujte Yui-sáán!" Křikl na ně Loki už ode dveří zámku.
Haaah. Kde to může být? Myslel si Loki, když hledal Hadesův pokoj. "Ah. Bingo!!" Uslyšel z kuchyně. Pomalounku se plížil, až se doplížil do kuchyně a nakouknul dovnitř. Takeru?! Co ten dělá v kuchyni?! Vyvalil na něj oči Loki. Pokrčil rameny a šel hledat dál. Hledal a hledal, až našel. Přišel ke dveřím a zaťukal. "Dále." Ozvalo se z pokoje. Loki pomalu otevřel dveře a nakoukl dovnitř. "Nevzbudil jsem tě?" Optal se jej. "Ne." Odsekl chladně Hades. "Nechceš něco přinést?" Zeptal se jej Loki. "Horký čaj." Podíval se na něj. "Jenom to?" Podivil se Loki. "Jo, jenom to." A na to si lehl zpátky do postele.
"Horký čaj. Horký čaj. Musím mu přinést horký čaj." Opakoval si furt do kola Loki, když došel do kuchyně, ve které byl furt Takeru. "Co tu děláš Loki?" zeptal se jej Takeru aniž by se otočil. "Jdu udělat 'Horký Čaj', který chce Hades." Takeru už nic neřekl. Loki si to namířil ke konvici. Napustil ji vodou, položil ji na plotnu a zapl plamínek. Po půl hodině byl 'Horký Čaj' hotový. No, a aby neměl žízeň, vzal si sebou sklenici jahodového džusu.
Došel do Hadesova pokoje. Otevřel, vešel a zavřel za sebou dveře. "Polož mi to na noční stolek." Řekl zničeho nic Hades. "Co?" Nechápal Loki. "Ten čaj. Polož mi ho na noční stolek." Otočil se na něj tváří, která vypadala, že je nemohoucí. Ale opak byl pravdou. Hades byl už v pořádku, akorát ho ještě bolela hlava, nic víc.
"Dobře." Kývl hlavou Loki a přešel k jeho posteli. Položil hrnek na stolek, otočil se a šel si sednout do křesla a cestou položil sklenici s džusem na stůl, který byl u velké skříně. Najednou se zarazil. Otočil se ke dveřím a vyrazil k nim. "Kam jdeš?" Zeptal se ho Hades. "Heh? Já…si něco zapomněl." Otočil se a usmál se na něj. Hades mu jeho úsměv opětoval, a nechal ho, ať jde. Ale hned co odešel ze dveří, vstal, a zamířil k jeho pití. Z kapsy si vytáhl jakou si ampulku a její obsah vylil do Lokiho pití. Poté se vrátil do postele, a dělal, jako by nic. Hned potom, co Hades nalil nějaké sérum do jeho pití, se vrátil s čokoládou velkou jako jeho vlastní hlava. "Tak tohle sis zapomněl?" Pozvedl Hades obočí. "Ne, tohle to není. Ale Apollon, Balder, Tsukito a Yui-san se vrátili z města. A Apollon mi slíbil velkou čokoládu, když tu s tebou zůstanu. Nic proti tobě, ale někdy je být s tebou k nevydržení." Usmál se na něj a šel si sednout do křesla. Cestou si vzal skleničku do volné ruky a sedl si. Po několika minutovém zkoumání čokolády a zjišťování, jestli ho neošidili, do sebe kopl jahodový džus. Po chvíli se mu začala motat hlava, tak vstal a šel ke dveřím, ale najednou ztratil rovnováhu a padl na kolena. Hades vstal a přešel k němu. Klekl si před něj a uchopil jeho tvář mezi palec a ukazováček. "Hadesiii….." Zahýkal Loki. Hades jeho hlavu pustil, vstal a hodil si ho přes rameno. Loki se mu chtěl bránit, ale neměl na to sílu. Hades se vydal i sním ke dveřím, které otevřel a vykoukl ven. Nikde nikdo. Usmál se a zamířil směrem do zahrady. Když byli v zahradě, zahlídl jak se tam Yui a Takeru baví o květinách. Blbá holka! Ušklíbl se Hades a dal se do kroku. Vešel do lesa a šel asi dva kilometry. U jednoho stromu Lokiho položil a začal mu rozvazovat kravatu a rozepínat košili. Potom mu kravatu přivázal k puse, aby nekřičel. Začal ho dráždit, když aspoň trochu při smyslech. Nemohl si nechat ujít jeho výraz. Začal mu dráždit jednu bradavku jazykem a druhou mu mnul mezi prsty, kde občas zapojil nehty. Za chvíli se vzrušili a on pokračoval jazykem přes břicho, podbřišek až k jeho kalhotám. Ty mu v mžiku rozepl a sundal ke kolenům. Prsty si vyhledal jeho vstup a hned do něj jedním vnikl. Loki tlumeně zasténal. Hades do něj strčil další dva prsty a připravoval si jej. Najednou vytáhl prsty a na jeden příraz do něj vnikl. Nebral na něj ohledy, přirážel jak smyslů zbavený. Když vyhledal místečko uvnitř Lokiho, Loki se mohl zbláznit. Netrvalo dlouho a propnul se v zádech, vyvrcholil. Za chvíli ho následoval Hades. Rozvázal mu kravatu, hodil ji na zem, zapnul si kalhoty a odešel. Loki se zvedl, natáhl si kalhoty, vzal svoji kravatu do ruky, a pomalými kroky šel po lesní cestě k zámku. Občas se musel opřít o strom nebo zastavit.


Trvalo nejmíň půl hodiny, než se dostal do zahrady. Radši se rozhlídl, jestli není Hades poblíž. Nikde ho neviděl. Pomalými kroky prošel zahradu až k vstupní bráně do zámku. Hned co vešel, se málem skácel, nebýt zdi tak se válí po zemi se zlomenýma žebrama. Když se vydýchal, zamířil do jednoho jediného pokoje, za jedním daným člověkem, který i přes to, jak se ke všem chová, je velmi milý a přátelský. Takeru…Prosím, tě, buď ve svém pokoji, prosím bože… Podlil se Loki v duchu, i když byl sám bůh. Došel až k jeho pokoji, slušně zaklepal a čekal, až ho vyzve. "Dáálee…" Zazíval někdo. Loki pomalu otevřel dveře. Ale neudržel rovnováhu a padl znovu na kolena. "Loki!!" Vykřikl Takeru a vyskočil na nohy. "Co se ti stalo?!" Přiběhl k Lokimu a pomohl mu na nohy. Ten se na něj podíval a z očí se mu začali hrnout vodopády křišťálových slz. "Hades…mě…" A znovu se dal do pláče. "Neboj se, tady ti nic neudělá, já tě ochráním." Uklidnil ho a přitiskl si ho k sobě. Loki se mu nebránil, věřil mu. "Loki…miluju tě." Uchopil jeho tvář do dlaní a podíval se mu do jeho krásně modrých očí. "Takeru…myslíš…myslíš to vážně?" Podíval se na něj Loki. "Ano, a to smrtelně vážně." A znovu ho objal. "Omlouvám se za to, že jsem ti to neřekl dřív…Loki." Objal ho pevněji. "Takeru, musím se ti přiznat…" Začal Loki. "A s čím?" Zajímalo Takerua. "Voníš čokoládou…" Usmál se na něj. "A není to tim, že tu čokoládu mám u sebe?" Pustil ho a šáhl do kapsy. "Opravdu?" Rozzářila se Lokimu očka. "Ano." A vytáhl kus čokolády, kterou dal Lokimu.Aspoň na to už nemyslíš, a směješ se svým krásným úsměvem. Myslel si Takeru a vzal Lokiho za ruku a spolu sním, šel do jeho pokoje. A co dělali tam už je jejich věc, která nás nemusí zajímat. Hlavní je, že se našli a jsou spolu šťastni.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama