Nálet, aneb jak mi změnil život prolog

18. dubna 2016 v 14:18 | Sumiya |  Nálet, aneb jak mi změnil život
Hej! Hej! Hej! Som tu s novou povídkou, o které jsem psala v minulém článku. Kapitolky budou krátké, abych to mohla vydávat častěji, tak nečekejte, že to bude delší jak 800 slov a víc... možná se vyjímka stane, ale o tom pochybuju... doufám, že se bude líbit ^^

Ahoj, jmenuju se Erika, a je mi čerstvých 14 let. Člověk by si řekl, že musim být šťastná ale, já ne. Já mám pořád stejný výraz na tváři, který se mění, jen když jsem smutná, anebo opravdu veselá. Žiju se svými rodiči v rodinném domě se zahradou. Mám staršího bratra Erika (ano, naši rodiče jsou velmi kreativní) kterému je 18, a zrovna ho vzali na univerzitu. Jediný v rodině chápe, jak se cítim, a i když je skoro dospělý, pořád s námi bydlí, a to jenom proto, aby mě povzbuzoval, a pomáhal mi přežít ty dny utrpení. Většina bolesti pochází ze školy, kde mě šikanují. Pro mé spolužáky jsem jenom další z mnoha, do které se můžou pustit, a potopit ji až na dno. Celkem účinně se jim bránim, ale když dojdu domu, všechno se to na mě sesype a já upadnu do depresí. Už několikrát sem si sáhla na život. Snažila jsem se utopit, oběsit, skočit s okna, upálit se, podřezat se… ale můj bratr… mě vždycky zachránil, vždycky byl rychlejší než já… Víckrát jsem už nic takového neudělala, ale jediná věc, kterou dělám do teď je, že se řežu. Nikdo to neví. Ani doma, ani ve škole. Prostě nikdo. Jednou jsem šla do školy, a vše probíhalo tak jako jiný den. Přišla jsem, sedla si do lavice, a kreslila si. Když zazvonilo, postavila jsem se tak jako ostatní. A pak to přišlo. Do třídy vešla učitelka. Ale nepřišla sama, za ní šel vysoký blondýn, s úsměvem na tváři. A v ten moment se mi změnil celý život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 adís. adís. | E-mail | Web | 18. dubna 2016 v 15:58 | Reagovat

Sumi píše hetero povídku?! Oh, panebože! Co.. co.. ya! Tak to jdu číst. Určitě to budu číst.

Chudák děvče. Ale.. new blonďák.. lee, stará klasika. Ale každý to může sepsat jinak; těším se! :) *jde na first cap..*

jo a možná už jsem s tím otravovala, ale.. stěhuji se na old blog. ~

2 Akarui Akarui | E-mail | Web | 4. září 2016 v 18:56 | Reagovat

Hm, hmm, neviem ako sa to stalo, ale táto poviedka mi na tomto blogu z neznámych dôvodov nejako unikla. A pritom je unikátna už len tým, že je, pretože som bola celá v tom, že Sumi nepíše Hetero poviedky.. :) Začiatok je to naozaj veľmi pekný, idem si prečítať aj ďalšie kapitoly. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama