Zvířecí Touha

22. dubna 2016 v 21:28 | Sumiya |  Jednodílovky Yaoi
Takže, Sumi-chan dostala nápad, a napsala povídku. A pozor, je to jenom jednorázovka ^^ takže doufám, že se bude líbit, a necháte tu nějaký ten komentář, abych věděla, jestli má smysl něco takového vůbec psát ^^Naoto

"Ichiro-kuuuun….." Protáhnu rozespale, a pohlédnu na něj. "Kam dnes půjdeme? Nevíš kde je nějaká párty? Chtěl jsem to zjistit, ale
máma ve 4 ráno vypnula proud s tim, že bych měl už dávno spát, a po tmě jsem to zjišťovat nechtěl…." Povzdechnu si. Jo, moje matka je sice vůči mému životu tolerantní, ale když řekne, že mám jít nejpozději ve 2 spát, tak to holt musim dodržet, a když to nedodržim, vypne proud v celim baráku, což mě irituje.
"Dneska půjdeme na Nakoi, je tam oslava narozenin, a oslavenec je z naší třídy, takže nás pozval." Zazubí se Ichiro. "To je super!" Taky se zazubím, a obejmu ho okolo krku. "Díky bohu, že existuješ, brácho! Bez tebe bych pořád tvrdnul doma!" Zasměju se.

Ichiru

Pousměju se. "Jak jinak, že? Nejsi pomalu schopný dojít sám do školy." Šťouchnu ho do žeber a zašklebím se. "Hej! To není pravda! Než jsem nastoupil na střední, byl jsem úplně normální! Takže nekecej, že nejsem schopnej ani dojít do školy, když jsem tam sám chodil celých 9 let!" Zavrčí, a pustí mě. "Citlivko." Odfrknu si. "Drž hubu!" Štěkne po mně, a vrazí mi pohlavek. Zbytek cesty se už jenom dohadujeme o tom, kde si nechápeme udělat další piercing. "Já ho chci do rtu, a basta!" křikne po mě. "Fajn…" Zvednu ruce v gestu, že se vzdávám, a uchechtnu se. "Tak v tom případě si já udělám další do jazyka." Vypláznu na něj jazyk, kde se mi hezky leskne jedna stříbrná "naušnička".

Naoto

Sakra! To udělal schválně! Sice mě vždycky nechá si kecat svoje, ale pak mi do ksichtu vpálí, co chce on, ale to už nemůžu nic namítat, jelikož já si to svoje taky probojuju, ať už souhlasí nebo nesouhlasí. "Grrr, fajn….. grázle…" Zavrčim, a strčim si ruce do kapes. Jenom se uchechtne, a v klidu vejde do školy. Vlezu za nim. Přezujeme se, a za neustálého pošťuchování dojdeme do třídy. Sednem si na svá místa, a začnem se znovu dohadovat. Naše pošťuchování vyruší až zvonek, a úča, která vešla. "Eh, are? Nějaká nová pipka k nám přišla?" Řeknu celkem nahlas, a zahledim se na blonďatou holku. "Naoto-kun…. Prosím, uklidni se. Chápu, že máš rád dívky s vyvinutým hrudníkem, ale to neznamená, že se budeš ve společnosti projevoval jako naprostý hulvát…" Povzdechne si učitelka. "Tss." Jenom si odfrknu, a i když nic neřekla, sednu si. "Naoto-kun…." Pohlédnu na mě tázavým pohledem.
"Jestli se okamžitě nepostavíš, tak-"
"Tak co? Dáte mi poznámku?? Náááásrááát!!" Ukážu jí fakáč, a vypláznu jazyk, ve kterém se mi tkví krásný, černý piercing. "Vypadni do ředitelny!!!!" Zakřičí po mě, a ukáže prstem na dveře. Nic neřeknu a vstanu. Vezmu si tašku, a razným krokem vyrazim ke dveřím. Když procházim okolo tý nový buchty, silně jí plácnu přes zadek, a zasměju se. "Stála by za hřích…" Zašeptám, a olíznu se. "Úchyle!!" Zakřičí po mně, a vrazí mi facku. Nic neřeknu, a s kamenou tváří odejdu pryč.

Ichiru

Uchechtnu se. Tohle dělá každý pondělí… "Posaďte se, a ty Naru, si jdi, sednou támhle do zadu vedle Ichira…" Povzdechne si učitelka, a sedne si ke katedře. Ta holka přejde až ke mně, a s oroseným čelem si sedne. "Slečno? Omlouvám se za Naota…." Řeknu s nezájmem, a naklonim se k ní. Chytnu jí pod bradou, a přitáhnu si jí k sobě. Pohlédnu jí chladně do očí. "Ichiro! Co to zase děláš?! Jestli se chceš s Naru seznámit, tak až o přestávce!" Zakřičí učitelka už nepříčetně. Pustim jí bradu, a postavim se. "Já se nesnažim s nikým seznámit, jenom se jí omlouvám za Naota, ty čubko." Zašklebim se, a vezmu svou tašku. Úča už se zase chystá křičet, ale přerušim jí. "Neobtěžujte se křičet. Já bych do tý ředitelny šel i kdyby jste mi to neřekla." Zasměju se, a dojdu k ní. "Kolik vám je?" Optám se, a nahnu se k jejímu obličeji. "C-co?.... j-je mi… je mi 24…" Vykoktá a pod mym pohledem zčervená. "Hm, máte pěknej výstřih…" Zašeptám, a chytnu jí za prsa. "C-co to sakra děláš?! Okamžitě přestaň!!!" Zakřičí, a odstrčí mě. "O-okamžitě vypadni do ředitelny, a opovaž se mi dneska ukázat na oči!!!" Zavřeští. "Ok." Pokrčim rameny, a odejdu.

Naoto

"Seru na ředitelnu! Nikam nejdu!" Zavrčim, a sednu si na zem. Můžu tu počkat na Ichira. "Hej! Naoto…" Křikne po mě. Hned se k němu otočim. "Co?" Řeknu s nezajmem. "Dem na střechu?" Jenom kývnu, a vstanu. Celou cestu nic neříkáme, jelikož ani jeden z nás nechce, aby na nás někdo přišel. Když dojdeme na střechu, hodim placku na zem. "Koooonečně venku!!!" Povzdechnu si. "Vždyť jsi byl ve škole sotva 10 minut…" Uchechtne se Ichiru, a zapálí si. Sednu si, a taky si zapálim. "V kolik dneska končíme?" Protáhnu, a i s cigaretou v puse si lehnu na záda. "Nevim… asi ve dvě…" Pokrčí rameny, a zapálí si další. "Ty vole, to je ještě 5 hodin…" Protočim oči. "Asi chcííííípnu nudou…" Protáhnu, a típnu cigaretu. "Du spát, tak se opovaž mě zbudit!" střelim po něm pohledem, a přetočim se na bok, obličejem k němu. Sotva zavřu oči, spim jak dřevo.

Ichiru

"Aby ses neposral…" Zavrčim. Típnu cigaretu, a pohlédnu na Naota. Hmmm, když spí, je rozkošný… Sakra! Na co to myslim! Naoto je kluk! Aaaaaa, už začínám blbnout…. Měl bych přestat kouřit! Ale…. Ale…. Když on je tak roztomilý!! Sakra… Povzdechnu si, a z tašky vytáhnu telefon se sluchátky. Zapnu si písničky, a natáhnu se vedle Naota. Zahledim se mu do tváře… zblízka jde pořádně vidět, že má černý stíny. Hm, jsem netušil, že se tahle baletka dokonce maluje. "Ts, co se o tobě ještě dozvim, Naoto-kun…" Zašeptám, a zavřu oči.

Naoto

Pomalu otevřu oči, a rychle se vymrštim do sedu. Kolik je hodin?! Popadnu telefon a pohlédnu na čas. "13:48… konečně…" Odechnu si, a pohlédnu na Ichira. "Hej, Ichiru…" Dloubnu do něj prstem. Pohotově mě chytí za ruku, a stáhne si mě k sobě. "Kurva co to vyvádíš?! Si normální?! Okamžitě mě pusť ty debile!!" Zakřičim po něm, a snažim se mu vytrhnout. V-vůbec nereaguje. To ten trotl spí nebo co?! "Hej!" Ozve se najednou od dveří. Já i Ichiru se tam podíváme. Stojí tam nějaký kluk, podle všeho stejně starý jako my, a za ním je ještě jeden. Ten druhej je přikrčenej, a i zdálky jde vidět, že se klepe jak ratlík. "Co chceš?!" Štěknu popuzeně. "Chci abyste vypadli." Řekne sebejistě. "Hah? Nebo co…. A ty mě konečně pusť!!!" Zavrčim, a Ichira kopnu. Konečně mě pustí, a já se postavim. Vydám se k tomu klukovi. Přibližuju se k němu pořád blíž a blíž, a on je nucen couvat. Couvá tak dlouho, dokud nenarazí do zdi. Pohlédnu na toho kluka, co stál za nim, a pak pohlédnu na Ichira. "Hej, Ichiro, postarej se o toho prcka…." Zamumlám směrem k Ichirovi. Pozornost zase vrátim k tomu klukovi u zdi. "Copak? Bojíš se?" Naklonim se k němu. "N-ne…" Zavrtí hlavou, a snaží se nějak dostat z mé blízkosti. "Co takhle si trochu pohrát… hmmmm…? Ichiro…mys…." Zarazim se. O-on ho líbá!

Ichiru

Odtáhnu se od něj, a pohlédnu mu do rudé tváře. "Mile" se usměju, a pustim ho. Ihned ode mě vystřelí pryč ze střechy. Pohlédnu na Naota a na tu blondýnu. "No co je?! Jenom zkoušim, jestli má smysl balit kluky…" Pokrčim rameny. "Nechceš pomoct?" Pohlédnu na Naota, který na mě pořád nevěřícně kouká. Nepřítomně přikývne. Protočim oči, a přejdu k němu. Chytnu ho okolo pasu, a přitáhnu si ho k sobě. "Co to děláš?!" Vyjekne. Nijak na to nereaguju. Naklonim se k jeho obličeji, a políbim ho.

Naoto

C-co to sakra….? Vyjeveně mu koukám do očí. Ani se nesnažim bránit, jelikož jsem v šoku. Když se ode mě pomalu odtáhne, kydnu sebou na zem. "Co si to… právě teď… proč?" Dostanu ze sebe, a zaraženě ho pozoruju.

Ichiru

"Hm jak jsem si myslel, chutnají vážně dobře…." Zamumlám, a přikleknu si k Naotovi. "Co tak koukáš? To jsi nikdy nelíbal kluka?" Uchechtnu se. Nic mi na to neříká, jenom nekontrolovatelně zrudne. "Hmmm, podle tvé reakce bych řekl, že ne….." Zamumlám znova, a nakloním se blíž k němu. S tím, že na nás kouká ta blondýna, si hlavu nedělám. Naoto na mě chvilku kouká, ale pak zatřepe hlavou. "Ty kreténe! Proč si to udělal?! Vypadám snad jako někdo, kdo se líbá s každym?!" Zakřičí po mě. "Copak něco takového říkám?" Řeknu se stejným výrazem ve tváři. Zarazí se a zavrtí hlavou. "Notak vidíš, a teď vstaň, ať můžeme vypadnout z týhle díry." Postavim se, a podám mu svou ruku.

Naoto

"Ok…" Chytnu se jeho ruky, a postavim se. Vydám se ke svým věcem. Všechno si vezmu, a zamířim ke dveřím. Ještě než definitivně opustim střechu, hodim pohled na toho kluka, který je asi rád, že deme pryč. "Příště si spolu pohrajeme…" Zasměju se, a zamávám mu. Celý zrudne, a sesune se k zemi. Jeho reakci se jenom uchechtnu, a spolu s Ichirem odejdem.

Ichiru

"Hej, Naoto, myslel s to vážně?" Dojdu ho, a pohlédnu mu do tváře. "Hm? Co myslíš?" Otočí na mě hlavu. "No s tim, že si snim
pohraješ." Připomenu mu. "Jo to… No jo, myslim to vážně. To bych to neříkal, ne?" Usměje se. "Jenom mi vysvětli, v jakém smyslu jsi to myslel. Trochu jsem to nepobral." Zamumlám. "Myslel jsem to tak, že ho ojedu." Odpoví mi bez obalu. "Ach tak…. Netušil jsem, že jedeš i po klucích…. Ty si bisexuál?" optám se udiveně. "Jo…. Ale přemýšlim, že na ty prsatý nány se asi vybodnu, a budu to dělat jenom s kluky…." Zamyslí se. Překvapeně na něj pohlédnu, ale pak se pousměju. "S kluky, říkáš… hmmm…" Zamyslim se… To bude na tý party hodně zajímavý…

Naoto

"Jo, s kluky… uvažoval jsem i o tobě, ale to jsem pak vypustil, jelikož vim, že si na holky." Uchechtnu se, a doběhnu ke své skříňce. "Jo, a Ichi….Ichiru? Kde jsi?" Rozhlédnu se okolo sebe. Pak vykouknu do uličky mezi skříňkami, a tam zahlédnu Ichira, jak stojí, a čumí do země. "Um, Ichiru? Si ok?" Dojdu k němu, a ohnu se tak, abych mu viděl do tváře. "Co… co si to řekl…" Zašeptá. "Heh? O čem zase mluvíš?" Nechápu.

Ichiru

"Si snad natvrdlej nebo co?!" Štěknu, a Naoto sebou cukne. "Myslim to, jak si řekl, že si mě chtěl sbalit…." Zavrčim. "Jo to… no, jasně že jsem to myslel vážně. Jsi kus chlapa, a líbíš se mi…" Když to dopoví, zakryje si pusu. Hm? Že by mu uteklo něco, co nechtěl říct? Škodolibě se zasměju. "Takže se ti líbim?" Zavrnim, a naklonim se k němu. "J-jo…" Zamumlá. Takovou odpověď jsem zrovna od něj nečekal. Zašklebim se. "Něco mě napadlo… dneska, jak jdeme na tu oslavu…" Začnu. "Určitě tam bude hodně alkoholu. A ty i já na takovýhlech večírcích vždycky hodně pijem." Konstatuji. "No? A včem je ten nápad? Zatím to zní úplně normalně…" Podiví se. "Ten nápad je vtom, že ten kdo se první opije, prohrává, a…." Uprostřed věty to rozseknu. Naklonim se k Naotovi, a zašeptám mu to do ucha.

Naoto

"…musí udělat všechno, co chce výherce." Zašeptá. Zrudnou mi tváře, protože vim, že to prohraju. "Tak jo….." souhlasim, a jdu ke své skříňce. "Kdy se sejdeme?" Optá se, a přezuju se. "Stavim se pro tebe v půl sedmý." Dojde ke mně, a taky se přezuje. "Fajn."

V 18:31

Ichiru

"Sakra Naoto otevři ty dveře!!" Zabušim do dveří. Dveře se otevřou a v nich stojí… malý kluk. "Dobrý den." Pozdraví přiškrceně. "Hm, dobrý. Kde je Naoto, prcku." Optám se celkem mile. "Naoto! Přišel pro tebe kamarád!" Odběhne. Po nějaké chvíli vyleze Naoto se sluchátky v ruce. "Ah, promiň, neslyšel jsem tě." Omluví se. "Nevadí. Deme." Vytáhnu ho ze dveří, a zavřu.

Na oslavě

Naoto

Kopnu do sebe dalšího frťana, a svalim se na stůl. Už… už nemůžu… "Ale, ale… to už jsi skončil?" Uchechtne se Ichiru. "J-já za to nemůžu…" Zamumlám. "Uznávám… vyhrál si… a teď jestli mě omluvíš… jdu na záchod…" Zamumlám znovu, a motavým krokem dojdu až na záchod, kde si to namířim do kabinky. Padnu na kolena, a začnu zvracet. Je mi…. Zle…

Ichiru

"Hm? Kde se fláká?" Řeknu. Když v tom mi někdo poklepe na rameno. "Co?" Otočim se popuzeně. "Naoto na záchodě zvrací…" A odejde. Povzdechnu si, a protočim oči. Vstanu, a dojdu na záchod. Projdu kabinky, a v poslední najdu Naota. "Hah, s tebou taky někam jít…" Protočim oči, a zvednu ho. "I~chi~ru~kuuuuuun…" Protáhne, a obejme mě. Znovu protočim oči, a odstrčim ho od sebe. Plácne sebou na zem. "Hah…" Povzdechnu si, a přehodim si ho přes rameno. Tak fajn, de se domu. Vyjdu ze záchodů, a omluvim se, že už musíme jít. Samozřejmě to pochopí. Když odejdu z domu, podívám se, kolik je hodin. Hm, je teprve půl jedenáctý. "Máš štěstí, že bydlim kousek odsuď, protože jinak bych tě hodil do nejbližšího křoví." Řeknu. Samozřejmě mi na to neodpoví. Zakroutim hlavou, a vydám se směrem ke svému bytu. Když tam dojdu, zavřu dveře, a Naota posadim na botník. Pochybuju, že by se udržel na vlastních nohou. "Ichiruuuuu…" Protáhne. Otočim se na něj, a pozvednu obočí. "Co to děláš?" Optám se, jelikož si, ehm, sundává košili. Nic mi na to neřekne, a když si jí sundá, skočí po mě. Kupodivu mě neporazí na zem. Jsem nucen ho chytnou pod zadkem, aby se mi nerozmázl na zemi. "Jsi normální?" Zavrčim.

Naoto

Nevině se usměju, a zakývám hlavou, jako že sem. Naklonim se k jeho uchu, a skousnu ho. "Naoto…." Zavrčí, a dá se do pohybu. Najednou se mnou hodí na postel. Pohlédnu na něj, a znovu se usměju. "Tebe to baví, že?" Uchechtne se, a vleze si nade mě. "A co když řeknu, že jo…?" zašeptám svůdně. "No, tak to si zlobivý kluk, a budu tě muset potrestat…." Zasměje se, a rozváže si kravatu.

Ichiru

Kravatou mu svážu ruce nad hlavou, a přitom se otírám kolenem o jeho rozkrok. "I-ichiruuu…." Zasténá, a prohne se v zádech. Naklonim se k jeho uchu, a skousnu mu ho. "Příjemný?" A rukou mu zajedu k lemu kalhot. Rozepnu mu je, a zajedu pod jeho trenky. "Hm? Ty jsi už vzrušený? Jsi tak laciná děvka." Uchechtnu se, a kalhoty mu sundám úplně. "N-neříkej tak…. Tak ošklivý věci…" Zamručí, a odvrátí hlavu na stranu. Zamračim se. Fakt, jak laciná děvka.

Naoto

To, co řekl, mě opravdu ranilo. Měl by si taky uvědomit, že mám city. "Nebuď citlivka…" Uchechtne se, a skloní se k mýmu klínu, a začne mi ho mučivě sát. "Aaah…." Zasténám, a zaklonim hlavu. "I-I-chi…ru…" dostanu ze sebe těžce. "C-co je tohle…. Sa-sakra za trest…" Zavrčim. Mám pocit, že jsem se nějak rychle probral z té opilecké agónie.

Ichiru

Odtáhnu se o něj, a pohlédnu mu do tváře. "To ti to nedošlo, nebo co? Haah, jsi fakt tak dutej?" Optám se výsměšně. No, je pravda že bych mu to mohl říct i pěkně, jelikož, jsem se do něj asi zamiloval… zní to sice šíleně ale… asi to bude pravda. "N-nejsem dutej… jenom nechápu, kam tim míříš…" Zamumlá, a zčervená. "Kam? No přece tam, kam jsme se domluvili. Prohrál si, na to nezapomeň."

Naoto

"To vim i bez tebe." Zavrčim, a pohlédnu mu do tváře. "Tak na co čekáš?!" Štěknu. "Chceš to udělat ne? Tak to udělej." Odvrátim od něj pohled, a zrudnu ještě víc. Nic mi na to neřekne, a rovnou do mě vnikne prsty. "Ng…" N-není to zrovna moc příjemný, a navíc, Ichiru je dost surový.
Pohybuje prsty dovnitř a ven, a celkově je uvnitř mě roztahuje. Najednou se otře o jeden bod, a já mám pocit, že se slastí roztříštim "I-ichi-Ichiruuuuuuu…" Zasténám, a pokusim se jeho prstům uniknout. Cukám sebou, a snažim se vytrhnout, ale marně. Za prvé, mám svázané ruce, a to dost pevně, a za druhé, Ichirovi stejně neuteču. "Ne… nech to…. O-okamžitě toho nech!!!" Zakřičim, a prohnu se v zádech, pod návalem orgasmu.

Ichiru

Když se udělá, musim se uchechtnout. Taková roztomilá reakce. Vyklouznu z něj prsty, a nahradim je svym penisem. Vniknu do něj celkem něžně, aby se neřeklo, že jsem k němu ošklivý. "Jsi tak úzký…" Zalibuju si.

Naoto

"B-bodeď by ne, když to dělám poprvé ze zadu…" Zavrčim, ale hned zmlknu, jelikož se, né zrovna jemně otře o mou prostatu. "Takže jsem tvůj první… o to víc si to užiju…" Zasměje se, a začne se pohybovat. Kupodivu se pohybuje celkem jemně, a pomalu, takže to není tak hrozný, a dokonce začínám cítit i příjmný pocity.

Ichiru

Když začne sténat, a prohýbat se, své přírazy zrychlim a z intenzivnim. Dosáhnu toho, čeho jsem dosáhnout chtěl. Naoto začne sténat ještě víc. "Ichi…. Ichiru…. Víc…" Zasténá, a prohne se v zádech. Zašklebim se, a začnu přirážet rychleji. "Naoto, ty si taková děvka…. Líbí se ti to, když ti to dělám tvrdě?" Řeknu, a přetočim ho na bok, a díky tomu do něj vniknu ještě hlouběji. "A….ano!" Zasténá, a znovu se udělá. Pro sebe se usměju. Naklonim se k jeho obličeji. "Nedovol, aby se tě někdo takhle dotýkal, jsi můj, jenom můj." Řeknu, a přitom mu kouká do očí. "Ano…" Souhlasí, a přitom se usměje. "P-povol… mi ruce… prosím…" Zašeptá. Chvilku nic nedělám, ale pak mu ty ruce odvážu. Čekal jsem, že mi vrazí, nebo tak něco, ale on mě místo toho obejme okolo krku, a přisaje se k mým rtům. Překvapeně na něj koukám. Tohle jsem opravdu nečekal… Nakonec se do polibku usměju, a pokračuju dál ve své činnosti. Po nějaké chvíli cítim, že se blíží můj vrchol, a tak volnou rukou zajedu mezi Naotovi nohy, a pomůžu mu k dalšímu orgasmu.

Naoto

Prohnu se v zádech, a znovu se udělám. Vyčerpá mě to natolik, že padnu bezvládně na postel. Jenomže Ichiru ještě není, a tak dál přirážel, dokud nedosáhl orgasmu. "Ng…" Dostal jsem ze sebe, když se ve mně rozlilo jeho semeno. Upřímně… lepší sex jsem ještě nikdy nezažil, a jako že už jsem jich zažil hodně. "Ichiru…" Zamumlám, a přitisknu se k jeho hrudi. "Jsem jenom tvůj, dělej si se mnou, co chceš… hlavně mě neopouštěj…" Zašeptám udýchaně do jeho hrudi. Obejme mě, a přitiskne si mě k sobě. "Samozřejmě, baletko…" Řekne potichu do mých vlasů. "Neříkej mi baletka!" Štěknu. On opravdu ví, jak mě naštvat!

Ichiru


Uchechtnu se. "A proč ne? Mně se to líbí. A navíc, jsi přece můj, ne? A taky si říkal, že si s tebou můžu dělat, co chci, takže máš smůlu, pro mě si baletka, a přes to vlak nejede." Prosadim si rázně. Nic mi na to neřekne, a jenom zamručí. Uchechtnu se, a víc si ho k sobě přitisknu. Naoto Zazívá, a než se naděju, spí jak zabitý. Povzdechnu si, a taky zavřu oči. Líbí se mi, že se mi takhle lehce poddal, aspoň se nebudu nudit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama